Туристсько-краєзнавчий напрям

Туристичний клуб "ТОР"

Рогова Валентина Іванівна

Заснова дитячо-юнацький туристичній клуб "ТОР" на базі Дома Піонерів (Комунальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості") м.Слов'янська у 1985 році. Назва нашого клубу пішла від слова "Торить" - іти попереду незвіданими дорогами.

Клуб "ТОР" є центром туристсько-краєзнавчої роботи  у нашомі місті.

Для того щоб отримати свідоцтво про позашкільну освіту вихованці клубу повинні пройти три рівні навчання (початковий, основний та вищій) протягом 5-8 років. Вихованці мають можливість обирати програми навчання.

Разом зі своїми керівниками юні туристи здійснюють екскурсійні поїздки, ходять в походи, гірські подорожі, спускаються по рікам на байдарках.

туристи клубу також приймають активну участь і в пошуковій роботі, приймають участь в археологічних і етнографічних експедиціях.

Багато перемог на рахунку вихованців клубу "ТОР". Туристи-спортсмени неоднарозово ставали переможцями міських, обласних і Всеукраїнських змагань по техніки пішого туризму, скалолазанню, спортивному орієнтуванню.

Клуб пишаєть досягненнями своїх учнів. Багато хто з них тали туристами України, отримали спортивні розряди.

Вихованці клубу також приймають активну участь в місльких, регіональних і обласних фотоконкурсах, де показують високі результати. З метою активізації туристсько-краєзнавчої роботи в місті, на базі клубу "ТОР" організавана міська "Школа туризму".