Слов'янське теріторіальне відділення Малої Академії наук в Україні

Чигирина М.Г.

Горбань Н.І.

Педагогічний ліцей

В Слов’янському педагогічному ліцеї на базі Донбаського державного педагогічного університету відбулася XVIII наукова конференція учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, в якій взяли участь ліцеїсти педліцею, учні ЗОШ № 5, 11, студенти Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету,  більше 30 учасників.

На пленарному засіданні виступили:

Бабенко О.А., кандидат педагогічних наук, директор Слов’янського педагогічного ліцею;

Соколенко Т. М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту ДДПУ, керівник секції МАН Донецького обласного центру дитячої та юнацької творчості;

Пащенко З.Д., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри геометрії та методики викладання математики ДДПУ;

Ворона Н., дійсний член МАН України, президент ліцейського наукового товариства «Квант», учениця 11 класу філологічного напряму навчання;

Омельченко Д. , дійсний член МАН України, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України, учень 11 класу природничо-математичного напряму навчання.

Молодих науковців вітав декан технологічного факультету ДДПУ Бондаренко В.І., кандидат технічних наук.

Захист робіт відбувався у наукових відділеннях: української філології, мовознавства, історії, філософії та суспільствознавства,технічних наук, фізики та астрономії,комп’ютерних наук, математики та економіки, хімії, біології та екології.

Журі відзначило високий рівень поданих на конкурс робіт. Найкращими доповідями визнані презентації результатів наукових досліджень: Ворони Наталії (педліцей), Кальченка  Владислава (педліцей), Шевчука Івана (педліцей), Омельченка Дмитра(педліцей) , Лісняк Карини (педліцей), Бутенко Ірини (педліцей), Мінкіна Іллі (педліцей), Яценка Олексія (педліцей), Свіря Олексія (ВСПНАУ), Мартем’янової Маргарити (ЗОШ № 5).

фотографії тут