Художньо-масовий відділ

Гурток сольного співу "Соната"

Куриленко Олександр Миколайович

Напрям діяльності : естрадний спів.

навчання дітей віком від 5 до 13 років.

Танцювальний колектив "Овація"

Горбасенко Олена Вікторівна

Танцювальний колектив "Овація"  професійно  навчає хореографічному мистецтву дітей та дорослих різного віку. У колективі викладаються такі стилі танцю, як естрадний танок, хіп-хоп та гімнастика. Кожний бажаючий може записатися до колективу і знайти для себе свій напрямок.. Колектив є учасником та переможцем багатьох обласних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

Театральна студія

Шматько Дар'я Сергіївна

Театр пропонує те, чого не можна знайти на вулиці, вдома та школі!Тут розгортається таїнство перевтілення, створюються образи і проживаються сюжети. Життя йде своєю чергою, але завдяки театру воно може стати набагато яскравіше!
В навчальній програмі :
-розвиток фантазії та уяви;
-акторська майстерність(свобод

спілкування, концентрації уваги);
- сценічна мова(збагатить  словниковий запас, допоможе  логічному та правильному спілкуванню);

- пластичний рух і танець (розвинуть координацію руху, почуття ритму  і грацію);

-театральний грим(допоможе перевтілитись в будь-яку тварину або казкового героя);

- практичні заняття(постановка номерів, вистав, концертів);

Діють групи для різних вікових категорій : діти від 7 до 11 років, від 12 до 17 років .

Аматори ігрового шоу

Павлова Анжела Віталіївна

Мета гуртка не тільки підготувати ведучих чи акторів, а освітити внутрішній світ дитини, відкрити в дітях джерела енергії та любові, навчити бачити світ навколо і дивуватися, а здивувавшись - радіти, допомогти дітям самоактуалізуватися і розкрити свій потенціал.

В навчальній програмі:

- культура мови та спілкування;

- акторська майстерність;

- логічне читання;

- теорія та практика  театрального мистецтва;

- роль ведучого ігрової програми.

Вікова категорія вихованців від 10 до 17 років.

Театральна студія "Дебют"

Дорохова Анжеліка Віталіївна

Театральна студія   «Дебют» - це творчий колектив, спілка дітей і дорослих, яких об’єднує велика любов  до театрального мистецтва. Юні артисти перевтілюються і живуть життям своїх героїв, демонструють різновіковій аудиторії шедеври класичної і сучасної драматургії, твори дитячих письменників та поетів.
     За багато років  творчої праці  вихованцями студії були представлені більш 20 спектаклів. Літературні вітальні, дитячі свята, тематичні вечори завжди приваблювали дітей, молодь і дорослих своєю неповторністю, добротою, теплом і знаходили шлях до серця кожної людини.
У студії є своя історія, свои традиції, свій характер та свій глядач, головною особливістю  якої є творчество!.

Зразкова вокальна студія "Сольвейг"

Петренко

Геннадій Миколайович

Кузнєцов

Марк Ігорович

керівник гуртка   керівник гуртка початкового рівня

Вихованці займаються за комплексною програмою, яка містить такі дисципліни:

-         робота над постановою голосу (дихання, звукоформування, артикуляція);

-         розвиток почуття ритму;

-         розвиток звуковисотного слуху;

-         розвиток гармонійного слуху;

-         засоби музичної виразності;

-         хореографія та сценічна поведінка;

-         основи теорії музики, та сольфеджіо.

Репертуар вокальної студії різноманітний. До нього входять твори українських та зарубіжних авторів, народні та естрадні пісні.

продовження тут