Гуманітарний напрям

Гурток "Літературне краєзнавство"

Сіробаба Микола Васильович

Знайомство з історією  та сьогоденням рідного краю( м. Слов’янська, Донеччини, Придінцівʼя) з точки зору їх дотичності до літературних, літературознавчих, літературно-мистецьких подій і явищ, сторінок життєдіяльності помітних постатей письменницького загалу.  В програмі гуртка крім теоретичних і  практичних занять передбачаються цікаві екскурсії пам’ятними  місцями регіону, зустрічі з письменниками, поетами й краєзнавцями , відвідування виставок, презентацій тощо.

Гурток "Юні журналісти", "Юний телерепортер"

Хаустова Лідія Сергіївна

Гуртки журналістики для тих, хто хоче познайомитися з особливостями цієї професії, розвинути  усне та писемне мовлення, навчитися спілкуванню з людьми, осягнути роботу газетних видань та роботу на TV. Заняття гуртка включають в себе, також, друк у місцевих виданнях, створення власних репортажів і телерепортажів, співробітництво з місцевими телеканалами і ще багато цікавинок пов’язаних  з роботою журналіста.

Гурток "Етикет"

Нежиденко Ольга Дмитрівна

Якщо тобі від п’яти до десяти років, то тебе, звичайно, всі виховують. Мама, тато, бабуся, сусіди, вчителі…

Не криши хліб, «дякую» говори, поступайся місцем старшим, матусі з малюком в транспорті.

Наскучило? Мрієш бути вільною людиною та поводити себе як заманеться?

Етика – наука, яка навчить тебе бути вихованим, добрим, поважним. Етикет це правила, за якими треба поводити себе у суспільстві, серед людей. Слідуючи правилам етикету, ти не будеш виглядати невихованим, смішним, грубим і нікчемним.

Етичний учень – трішки мрійник. Сумного – розвеселить, в важкій ситуації – допоможе, а на святі не зіпсує настрій.

Бажаєш стати чарівником! Учись усьому! Якщо ти не любиш, щоб тебе виховували, виховуй себе сам. А наш гурток тобі допоможе.

«Важливі уроки етикету» - це:

- Етика ставлення до оточуючих

- Культура мовного спілкування

- Правила поведінки в суспільстві,в школі, в класі, в сім’ї.

- Свято ввічливості.

- Абетка добра.

Чекаємо на зустріч з ввічливими дітьми.

Місце проведення:КЗ "ЦДЮТ", ДЮК "Олімп".