Дмитрієнко Анастасія Романівна

Мета психологічної служби КЗ «ЦДЮТ» полягає у забезпеченні повноцінного психічного та  особистісного розвитку дітей, підлітків згідно з індивідуальними можливостями та особливостями.

Також вона   спрямована на  створення сприятливих соціально-психологічних умов для творчого

розвитку особистості дітей та підлітків на різних вікових етапах — від дошкільного до юнацького — і проведення психолого-педагогічної роботи з розв'язання різноманітних психо­логічних проблем, що виникають у процесі творчої діяльності, соціальної поведінки, розвитку особистості підростаючого по­коління.

Для досягнення цієї мети психологічна служба координує свої дії з керівництвом, педагогічним  колективом по­зашкільного закладу, батьками гуртківців, громадськістю та всіма зацікавленими особами й установами. Психологічна служба керується в своїй діяльності інтересами дітей та підлітків.